Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Schulza / Stawowa
kierunek:
Tatrzańskie
0
55
1
55
2
55
AŁ
3
55
AŁ
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
53
23
55
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia