Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Deszczowa / Wichrowa
kierunek:
Tatrzańskie
5
02
27
52
6
17
42
7
07
32
57
8
27
9
09
44
10
19
54
11
29
12
04
39
13
14
49
14
09
34
59
15
24
49
16
14
39
17
04
42
18
17
57
19
32
20
11
44
21
24
22
04
B
56
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska