Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Jagiellońska / Łużycka
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
5
07
45
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
04
24
44
10
04
24
44
11
04
24
44
12
04
24
44
13
04
24
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
24
44
17
04
24
44
18
04
AB
24
44
19
06
15
Cz
36
20
06
36
21
06
36
22
06
AB
36
AB
23
04
Cz
31
Cz
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń
C - Kurs do przystanku Fordońska / Bałtycka
z - od FORDOŃSKA / BAŁTYCKA zabiera do Kazimierza Wielkiego