Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Jagiellońska / Łużycka
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
9
06
36
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
06
36
18
06
36
19
06
36
20
06
36
21
06
36
22
06
AB
36
AB
23
04
Cz
31
Cz
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń
C - Kurs do przystanku Fordońska / Bałtycka
z - od FORDOŃSKA / BAŁTYCKA zabiera do Kazimierza Wielkiego