Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Rondo Jagiellonów
kierunek:
Tatrzańskie
0
15
1
15
2
15
3
15
ŁC
4
15
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia