Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Rondo Ossolińskich
kierunek:
Tatrzańskie
0
17
1
17
2
17
3
17
ŁC
4
17
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia