Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Kamienna / Gajowa
kierunek:
Tatrzańskie
5
18
43
6
15
43
7
08
33
58
8
23
53
9
32
10
07
42
11
17
52
12
27
13
02
37
14
16
36
15
01
26
51
16
16
41
17
06
28
18
06
41
19
16
49
20
28
21
01
41
22
21
B
23
13
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska