Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Bałtycka / Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Kapuściska
5
25
AŁ
6
28
53
7
23
8
08
55
9
40
10
25
11
10
55
12
40
13
30
AŁ
14
10
55
15
40
16
25
17
10
55
18
40
19
23
20
08
33
58
21
28
AŁ
22
23
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo