Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Dworzec Wschód
kierunek:
Tatrzańskie
5
22
47
6
21
49
7
14
39
8
04
29
59
9
38
10
13
48
11
23
58
12
33
13
08
43
14
22
42
15
07
32
57
16
22
47
17
10
32
18
10
45
19
20
53
20
32
21
05
45
22
25
B
23
17
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska