Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Dworzec Wschód
kierunek:
Błonie
4
40
5
08
33
59
6
22
42
7
02
21
42
8
02
22
42
9
02
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
20
40
18
00
20
40
19
00
zA
09
38
20
08
38
21
08
38
22
08
38
23
08
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka