Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Głowackiego / Bałtycka
kierunek:
Tatrzańskie
0
23
1
23
2
23
3
23
ŁC
4
23
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia