Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Akademicka / Kaliskiego
kierunek:
Tatrzańskie
4
15
55
5
20
32
58
6
10
33
7
01
26
51
8
16
41
9
11
49
10
24
59
11
34
12
09
44
13
19
46
55
14
34
54
15
19
44
16
09
34
59
17
21
43
18
21
56
19
31
20
04
43
21
16
56
22
36
B
23
27
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska