Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Plątnowska / Przejazd
kierunek:
Kapuściska
4
27
5
33
6
23
7
23
35
AŁr
8
23
9
22
10
24
11
36
12
36
13
36
14
20
AŁr
43
15
20
AŁr
38
16
20
r
38
17
37
18
55
19
20
07
21
34
22
36
23
32
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs skrócony do pętli Łęgnowo
r - tylko w dni nauki szkolnej