Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Niepodległości
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
9
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
31
AB
23
01
AB
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń