Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Tatrzańskie
4
21
5
01
26
38
6
04
16
39
7
07
32
57
8
22
47
9
17
55
10
30
11
05
40
12
15
50
13
25
53
14
02
41
15
01
26
51
16
16
41
17
05
27
49
18
27
19
02
37
20
10
49
21
22
22
02
42
B
23
33
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska