Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Nowotoruńska / Żółwińska
kierunek:
Kapuściska
4
31
5
37
6
27
7
27
39
AŁr
8
27
9
26
10
28
11
40
12
40
13
40
14
24
AŁr
47
15
24
AŁr
42
16
24
r
42
17
41
18
59
19
20
11
21
38
22
40
23
36
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs skrócony do pętli Łęgnowo
r - tylko w dni nauki szkolnej