Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Szubińska / Żwirki I Wigury
kierunek:
Tatrzańskie
0
57
1
57
2
57
AŁ
3
57
AŁ
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
56
23
57
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia