Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Saperów / Komandosów
kierunek:
Tatrzańskie
0
58
1
58
2
58
ŁC
3
58
ŁC
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia