Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Głowackiego / Gajowa
kierunek:
Piaski
0
06
1
06
2
06
3
06
4
06
41
Az
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06
A - Kurs do przystanku Rondo Jagiellonów
z - kurs skrócony do ronda Jagiellonów