Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Głowackiego / Gajowa
kierunek:
Piaski
0
06
1
06
2
06
3
06
4
06
5
06
43
zB
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06
z - kurs skrócony do ronda Jagiellonów
B - Kurs do przystanku 3 Maja / Markwarta