Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Łowicka / Szkoła
kierunek:
Tatrzańskie
0
36
1
36
2
36
3
36
ŁC
4
36
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
36
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia