Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Powstańców Wlkp. / Lelewela
kierunek:
Nad Wisłą
4
50
BŁ
5
24
46
6
07
BŁ
27
47
7
07
BŁ
27
47
8
07
BŁ
27
47
9
06
BŁ
27
47
10
08
BŁ
27
47
11
08
BŁ
27
47
12
08
BŁ
27
47
13
07
BŁ
27
50
14
13
BŁ
28
48
15
08
BŁ
28
48
16
08
BŁ
28
48
17
04
BŁ
24
40
BŁ
49
18
08
BŁ
28
47
19
08
BŁ
30
47
20
06
BŁ
25
Cz
39
21
09
BŁ
39
22
09
BŁ
39
BŁ
23
09
B - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do przystanku Łoskoń
C - Kurs do przystanku Rondo Skrzetuskie
z - kurs skrócony do przystanku Rondo Fordońskie