Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Garbary
kierunek:
Piaski
4
31
AS
51
5
01
AS
14
23
AS
39
P
54
AS
6
11
26
AS
41
P
56
7
11
26
AS
41
P
56
8
11
26
AS
41
P
56
9
11
26
AS
46
P
10
06
26
AS
46
P
11
06
26
AS
46
P
12
06
26
AS
46
P
13
06
21
26
AS
41
P
57
14
11
26
AS
41
P
57
15
11
26
AS
41
P
56
16
11
26
AS
47
P
17
08
28
AS
48
P
18
08
28
AS
58
19
26
P
56
AS
20
26
56
P
21
26
AS
56
22
26
AS
56
P
A - Kurs do przystanku Smukała
S - kurs wydłużony do Smukały
P - kurs do pętli Piaski przez ul. Pileckiego