Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Nowy Rynek
kierunek:
Kapuściska
4
52
AŁ
5
22
AŁ
53
AŁ
6
25
AŁ
55
AŁ
7
25
AŁ
55
8
25
55
9
40
10
25
11
10
55
12
44
AŁ
13
12
AŁ
14
15
AŁ
15
00
AŁ
45
AŁ
16
30
AŁ
17
14
59
18
44
19
28
20
03
43
AŁ
53
21
18
AŁ
22
13
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo