Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Wyszyńskiego / Powst.Wlkp.
kierunek:
Nad Wisłą
5
14
BŁ
45
6
14
BŁ
44
7
14
BŁ
44
8
04
BŁ
26
50
9
17
BŁ
44
10
10
37
BŁ
11
02
27
52
BŁ
12
19
44
13
07
BŁ
32
57
14
22
BŁ
47
15
13
37
BŁ
16
02
27
52
BŁ
17
17
42
18
05
BŁ
40
19
09
BŁ
42
20
11
BŁ
41
21
11
BŁ
41
22
11
BŁ
41
BŁ
23
11
B - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do przystanku Łoskoń