Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Pileckiego / Kmicica
kierunek:
Tatrzańskie
5
10
35
6
02
30
55
7
20
45
8
10
40
9
20
55
10
30
11
05
40
12
15
50
13
25
14
01
21
46
15
11
36
16
01
26
51
17
15
53
18
28
19
07
40
20
19
52
21
32
22
12
B
23
05
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska