Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dworzec Wschód
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
5
17
56
6
16
36
56
7
16
36
56
8
16
36
56
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
35
55
17
15
35
55
18
15
AB
35
55
19
17
47
20
17
47
21
17
47
22
17
AB
47
AB
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń