Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Niepodległości (Pętla)
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
5
38
59
6
20
40
7
00
20
40
8
00
20
40
9
00
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
40
AB
19
00
20
40
AB
20
08
37
21
07
37
22
07
37
AB
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń