Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Markwarta / 3 Maja
kierunek:
Tatrzańskie
0
16
1
16
2
16
3
16
ŁC
4
16
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia