Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Powst. Wlkp. / Wyszyńskiego
kierunek:
Tatrzańskie
0
21
1
21
2
21
3
21
ŁC
4
21
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
21
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia