Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nakielska / Tarnowska
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
32
1
32
2
32
3
32
4
32
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
32
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma