Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Błonie
kierunek:
Dworzec Leśne
4
37
A
5
12
P
37
A
6
02
A
27
P
52
A
7
17
P
42
A
8
10
P
32
BM
57
P
9
22
BM
47
P
10
12
BM
37
P
11
02
BM
27
P
52
BM
12
17
P
42
BM
13
07
P
32
BM
57
P
14
22
BM
47
P
15
12
BM
37
P
16
02
BM
27
P
52
BM
17
19
P
47
BM
18
19
P
50
A
19
19
P
50
A
20
23
P
50
A
21
23
P
50
A
22
23
P
45
A
P - kurs wydłużony do Podkowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Leśne
B - Kurs do przystanku Myślęcinek
M - kurs wydłużony do Myślęcinka