Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Modrzewiowa / Gdańska
kierunek:
Dworzec Leśne
4
50
5
09
35
6
51
7
41
8
34
56
BM
9
21
46
BM
10
11
36
BM
11
01
26
BM
51
12
16
BM
41
13
06
BM
31
56
BM
14
21
46
BM
15
11
36
BM
16
01
26
BM
51
17
16
BM
43
18
11
BM
43
19
42
20
46
21
46
22
46
B - Kurs do przystanku Myślęcinek
M - kurs wydłużony do Myślęcinka