Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Zbożowy Rynek
kierunek:
Dworzec Leśne
4
48
A
5
23
P
48
A
6
13
A
38
P
7
03
A
28
P
53
A
8
21
P
43
BM
9
08
P
33
BM
58
P
10
23
BM
48
P
11
13
BM
38
P
12
03
BM
28
P
53
BM
13
18
P
43
BM
14
08
P
33
BM
58
P
15
23
BM
48
P
16
13
BM
38
P
17
03
BM
30
P
58
BM
18
30
P
19
01
A
29
P
20
00
A
33
P
21
00
A
33
P
22
00
A
33
P
55
A
P - kurs wydłużony do Podkowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Leśne
B - Kurs do przystanku Myślęcinek
M - kurs wydłużony do Myślęcinka