Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Dworzec Leśne
kierunek:
Błonie
4
46
5
01
6
20
7
10
8
00
50
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
50
20
50
21
50
22
40
23
10
Cz
C - Kurs do przystanku Zbożowy Rynek
z - kurs skrócony do Zbożowego Rynku