Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Nakielska / Pijarów
kierunek:
Glinki Bfm
4
40
51
G
5
09
28
40
50
6
10
31
48
7
05
27
47
8
02
14
32
54
9
14
32
42
Aa
55
10
14
37
56
11
16
36
56
12
16
38
55
13
10
39
53
14
05
25
46
15
02
20
34
53
16
09
30
48
57
17
20
33
54
18
20
35
45
Aa
19
02
28
56
20
28
53
21
28
50
22
25
Bb
23
00
Bb
21
Aa
G - wykonuje wjazd kieszeniowy na przystanek Garbary
A - Kurs do przystanku Wojska Polskiego / Kładka
a - kurs skrócony do przystanku Wojska Polskiego / Kładka
B - Kurs do przystanku Glinki
b - kurs skrócony do przystanku Glinki przez Garbary