Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
57
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Błonie
5
03
30
6
13
33
52
7
21
33
52
8
13
32
52
9
12
31
52
10
11
32
52
11
11
32
52
12
12
31
52
13
11
33
53
14
12
33
53
15
12
32
53
16
11
32
53
17
12
32
52
18
00
Az
28
56
19
29
58
20
29
58
21
29
58
22
06
Az
29
58
23
13
Az
A - Kurs do przystanku Solskiego / Ugory
z - kurs skrócony do przystanku Solskiego / Ugory