Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
57
Sułkowskiego / Kamienna
kierunek:
Błonie
4
58
5
25
6
08
28
47
7
16
28
47
8
08
27
47
9
07
26
47
10
06
27
47
11
06
27
47
12
07
26
47
13
06
27
46
14
05
26
46
15
05
25
46
16
04
25
46
17
07
27
47
55
Az
18
23
51
19
24
53
20
24
53
21
24
53
22
01
Az
24
53
23
08
Az
A - Kurs do przystanku Solskiego / Ugory
z - kurs skrócony do przystanku Solskiego / Ugory