Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
58
Siedlecka / Chmielna
kierunek:
Zbożowy Rynek
5
13
33
53
6
23
34
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
18
43
10
08
33
58
11
23
48
12
13
33
53
13
12
32
52
14
12
32
54
15
12
34
52
16
14
32
59
17
22
49
18
12
41
51
z
19
11
41
20
11
41
21
11
39
22
09
36
23
02
z
36
z
z - kurs skrócony do przystanku Zbożowy Rynek