Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Skłodowskiej-Curie / Gajowa
kierunek:
Kapuściska
5
24
AŁ
6
27
52
7
22
8
07
54
9
39
10
24
11
09
54
12
39
13
29
AŁ
14
09
54
15
39
16
24
17
09
54
18
39
19
22
20
07
32
57
21
27
AŁ
22
22
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo