Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
64
Powstańców Wlkp. / Lelewela
kierunek:
Barwna
4
57
5
23
46
6
11
28
Bz
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
18
38
58
18
18
46
51
Bz
19
12
41
20
11
40
21
11
41
22
11
25
37
53
Bz
23
23
Bz
B - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka