Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
64
Fordońska / Szajnochy
kierunek:
Barwna
4
48
5
14
37
6
00
17
Bz
28
48
7
08
28
48
8
08
28
48
9
08
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
36
41
Bz
19
03
32
20
02
31
21
02
32
22
02
16
28
44
Bz
23
15
Bz
B - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka