Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
Glinki / Zajęcza
kierunek:
Glinki
5
10
25
AE
46
AE
6
09
25
AE
35
55
AE
7
15
35
AE
52
8
10
27
AE
50
9
11
35
AE
52
10
13
35
AE
52
11
13
35
AE
52
12
13
35
55
13
10
25
BP
41
AE
14
02
AE
17
37
AE
57
15
17
AE
37
AE
54
16
12
AE
27
37
BP
54
17
11
40
AE
52
18
12
32
55
AE
19
09
39
20
09
39
21
12
37
AE
22
09
39
AE
23
09
A - Kurs do przystanku Park Przemysłowy/Exploseum
E - kurs wydłużony do pętli Park Przemysłowy / Exploseum
B - Kurs do przystanku Prądocińska
P - kurs wydłużony do pętli Prądocińska