Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
74
Skarżyńskiego / Twardzickiego
kierunek:
Wyścigowa
4
46
5
11
36
6
01
24
49
7
13
39
8
05
32
54
9
19
42
10
07
32
57
11
22
47
12
12
37
13
02
27
52
14
17
42
15
07
32
57
16
27
57
17
27
57
18
27
57
19
26
56
20
26
56
21
26
56
22
06
A
36
55
A - Kurs do przystanku Dworzec Wschód