Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Zbożowy Rynek
kierunek:
Łęgnowo
6
47
EP
7
28
EP
8
41
EP
9
10
02
C
11
02
C
12
08
EP
13
24
D
14
15
14
EP
16
29
EP
17
17
C
18
17
C
19
17
C
20
21
22
43
C
E - Kurs do przystanku Smoleńska / Pińczowska
P - kurs skrócony do przystanku Smoleńska / Pińczowska
C - Kurs do przystanku Kazimierza Wielkiego
D - Kurs do przystanku Nowotoruńska / Plątnowska