Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Czyżkówko
4
32
5
12
37
6
02
27
52
7
17
42
8
07
42
57
Az
9
17
52
10
27
11
02
37
12
12
47
13
22
52
14
17
42
15
07
32
57
16
22
47
17
12
37
18
02
37
19
12
47
20
22
27
Az
21
08
Az
12
22
05
13
Az
23
43
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Sochaczewska
z - kurs skrócony do przystanku Dworzec Wschód