Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Pileckiego / Rynkowska
kierunek:
Tatrzańskie
5
11
36
6
03
31
56
7
21
46
8
11
41
9
21
56
10
31
11
06
41
12
16
51
13
26
14
02
22
47
15
12
37
16
02
27
52
17
16
54
18
29
19
08
41
20
20
53
21
33
22
13
B
23
06
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska