Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Gdańska / Jeździecka
kierunek:
Niwy
0
03
1
2
3
4
24
53
AW
5
38
6
04
AW
29
39
AW
7
14
28
49
8
09
AW
9
23
59
10
29
AW
11
43
12
39
13
09
42
14
04
AW
29
59
15
14
29
AW
59
AW
16
19
49
17
09
AW
56
18
55
AW
19
38
20
38
AW
21
46
22
58
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza