Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Osielsko / Myślęcinek
kierunek:
Niwy
0
05
1
2
3
4
26
55
AW
5
40
6
06
AW
31
41
AW
7
16
30
51
8
11
AW
9
25
10
01
31
AW
11
45
12
41
13
11
45
14
07
AW
32
15
02
17
32
AW
16
02
AW
22
52
17
11
AW
58
18
57
AW
19
40
20
40
AW
21
48
22
23
00
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza