Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Osielsko / Kwiatowa
kierunek:
Niwy
0
09
1
2
3
4
30
59
AW
5
44
6
10
AW
35
45
AW
7
20
34
55
8
15
AW
9
29
10
05
35
AW
11
49
12
45
13
15
50
14
12
AW
37
15
07
22
37
AW
16
07
AW
27
57
17
15
AW
18
02
19
01
AW
44
20
44
AW
21
52
22
23
04
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza